[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 26 maja 2019 11:09 | Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Maj 2019
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

II Gminny Dzień Seniora za nami


To już drugie tak liczne spotkanie naszych seniorów. W hali sportowej Publicznego Gimnazjum w Przytyku, w sobotę 6 października miał miejsce II gminny Dzień Seniora. Na zaproszenie na tą uroczystość odpowiedziało ponad 300 Seniorów z Naszej Gminy.

Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Wójt Gminy. Dzień Seniora to jeden z filarów programu stworzonego dla starszych mieszkańców gminy Przytyk – Przytyk Seniorom. „Wierzę, że dalsze podejmowanie działań w ramach programu Przytyk Seniorom, w tym coroczne celebrowanie Dnia Seniora sprawi, że poczujecie się Państwo ważną częścią naszej lokalnej społeczności, a opieka i troska, jaką chcemy Państwa otoczyć, wpłynie na poprawę jakości Państwa życia w naszej gminie.”- Mówił w swoim przemówieniu wójt gminy Przytyk Dariusz Wołczyński.

Po przywitaniu nadszedł czas na zabawę. Do tańca zagrały lokalne zespoły ludowe: Kapela Foktów z Ostrołęki, Kapela Lipców z Wygnanowa, Kapela Ludowa Henryka Gwiazdy oraz Kapela Jana Tarnowskiego z Domaniowa.

Wszystkim dopisywały humory co świadczy o tym, iż takie spotkania są niezwykle potrzebne.

Bardzo dziękujemy za tak liczny udział w naszym II Przytyckim Dniu Seniora. Mamy nadzieję, że impreza ta pozostanie w  kalendarzu uroczystości naszej gminy.

Kopertę życia oraz wszystkie informacje z nią związane uzyskają Państwo w Urzędzie Gminy Przytyk w pokoju nr 14 (parter) telefon 48 6180095 wew. 37

Przypominamy, iż nadal trwa akcja bezpłatnych szczepień przeciwko grypie dla Seniorów, którzy ukończyli 60 rok życia i są mieszkańcami Gminy Przytyk.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z II Przytyckiego Dnia Seniora tutaj.

 

 

 

 

 

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:

KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYK

 
 
 
Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 
Witryna Wiejska
KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom