[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 4 lipca 2020 07:29 | Imieniny: Malwiny, Izabeli, Aureliana
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Lipiec 2020
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Dzień Dziecka w Przytyku


9 czerwca nadszedł długo wyczekiwany przez wszystkie dzieci dzień. Na Stadionie Sportowym w Przytyku odbył się coroczny festyn rodzinny zorganizowany z okazji Dnia Dziecka pod tytułem „Postaw na Rodzinę”.

Jak co roku, piknik rozpoczął się występami przedszkolaków, gimnazjalistów oraz uczniów szkół podstawowych, którzy pod czujnym okiem nauczycieli i wychowawców przygotowali dla nas niezwykły program artystyczny. Występy zostały docenione i nagrodzone gromkimi brawami publiczności.

Tradycyjnie już, podczas festynu dzieci miały okazję wziąć udział w licznych konkurencjach sportowych, przygotowanych przez pracowników szkół, przedszkola oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Przytyku. Rywalizacja, choć pełna śmiechu i dobrej zabawy, była niezwykle zacięta i emocjonująca, a finałowi zwycięzcy mogli pochwalić się wspaniałymi nagrodami.

Tego dnia na dzieci czekało także mnóstwo atrakcji, wśród których największym zainteresowaniem cieszyły się zjeżdżalnie i ogromne dmuchańce. Wielu chętnych wzięło także udział we wspólnym malowaniu w plenerze, a zgłodniałe od zabaw na świeżym powietrzu osoby mogły odzyskać siły przy kiełbaskach z grilla.

Jak co roku wspólną zabawę podczas festynu uświetnili również strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Przytyku. W ramach pikniku zorganizowali Dzień Dawcy Szpiku, zachęcając mieszkańców do zarejestrowania się jako potencjalni dawcy.

 Długi, pełen radosnej zabawy dzień zakończył się w godzinach wieczornych. Organizatorom imprezy, wśród których znaleźli się Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Parafialny Zespół Caritas w Przytyku, serdecznie dziękujemy, a osoby, którym nie udało się dotrzeć do nas w tym roku, zapraszamy na kolejną edycję.

GALERIA

 

 

 

 

 

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:

KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYK

 
 
 
Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 
Witryna Wiejska
KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom