Aktualnie: 19 kwietnia 2024 16:48 | Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego

15161718192021
22232425262728
2930

VII Zawody Wędkarskie

15 września 2019r.  jak co roku stawy  rybne w miejscowości Zameczek zapełniły się pasjonatami wędkarstwa, którzy walczyli o Puchar Wójta Gminy Przytyk. Organizatorami VII Turnieju Wędkarskiego byli: Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński oraz Zarząd Koła Wędkarskiego nr 21 w Przytyku. Około stu osób  rozpoczęło rywalizację o godzinie 13 – tej,  po otrzymaniu numerów startowych wędkarze udali się na swoje stanowiska. Dobra zabawa i zdrowa rywalizacja nie opuszczały uczestników do samego końca. Zawodnicy rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: kategoria – SENIORZY zwyciężył w niej Sławomir Tatar za nim na podium uplasowali się  Marek Kościowski i Tomasz Konopka. W kategorii – JUNIORZY na pierwszym miejscu Adrian Barwicki, miejsce drugie i trzecie zajęli kolejno Szymon Rychlicki i Bartłomiej Bernat. W kategorii - DZIECI najlepszym został Karol Kusztal, na drugim miejscu Szymon Sikora, a trzecie miejsce przypadło Szymonowi Domagale. Bez wątpienia wędkarzem tegorocznych zawodów był Adrian Barwicki, który złowił ryby ważące łącznie 20 240g. Po wręczeniu pucharów dla najlepszych wszyscy zasiedli przy wspólnym ognisku.

Zapraszamy wszystkich miłośników wędkarstwa już za rok na kolejny turniej.