[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 20 stycznia 2021 18:30 | Imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Styczeń 2021
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

„Rozświetlony Powiat 2020”


Starosta Waldemar Trelka zaprasza mieszkańców Powiatu Radomskiego do wzięcia udziału w Konkursie na Najładniejsze Iluminacje Bożonarodzeniowe pod hasłem „Rozświetlony Powiat”. Do zdobycia nagrody rzeczowe dla właścicieli domów czy mieszkań, tytuł „Rozświetlonej Stolicy Powiatu Radomskiego” dla samorządów, zaś dla przedsiębiorców tytuł „Rozświetlonej Firmy Powiatu Radomskiego”.

Z roku na rok w przestrzeni publicznej i na posesjach prywatnych przybywa iluminacji, związanych z tematyką Bożego Narodzenia. W Powiecie Radomskim również nie brakuje oświetlonych instytucji czy ulic w miejscowościach, udekorowanych domów czy posesji. Właśnie dlatego starosta Waldemar Trelka zaprasza do wzięcia udziału w konkursie, którego celem jest wspólne wybranie najładniejszych iluminacji, inspirowanie mieszkańców do dekorowania posesji, aby podtrzymywać tradycję świąt Bożego Narodzenia oraz współtworzyć pozytywny wizerunek Powiatu Radomskiego.

Domy, instytucje i firmy

Konkurs będzie odbywać się w trzech kategoriach. Pierwsza jest skierowana do właścicieli czy użytkowników domów lub mieszkań, będących mieszkańcami Powiatu Radomskiego, którzy udekorują swój dom, ogród, balkon lub okno. W drugiej kategorii wybierzemy najładniej iluminowany skwer, ulicę, czy budynek instytucji miejskiej lub gminnej (na przykład urząd gminy czy dom kultury). W trzeciej kategorii będziemy wybierać najpiękniej oświetloną siedzibę firmy prywatnej, mieszczącej się na terenie Powiatu Radomskiego. Wyborem najładniejszych iluminacji zajmą się internauci oraz komisja konkursowa, powołana przez Starostę Radomskiego, która najpierw zweryfikuje nadesłane zgłoszenia.

Wystarczy przysłać zdjęcia

Konkurs będzie zorganizowany w formie online na stronie internetowej www.radompowiat.pl. Aby wziąć w nim udział, wystarczy tylko zrobić zdjęcie lub zdjęcia swojej iluminacji świątecznej i przesłać je mejlem pod adres: konkurs@spradom.eu wraz ze skanem lub zdjęciem własnoręcznie podpisanego formularza zgłoszeniowego, który można pobrać ze strony www.radompowiat.pl. Oczywiście muszą to być zdjęcia iluminacji z własnego domu, posesji czy balkonu i wykonane samodzielnie, a nie znalezione w internecie.

Dwa etapy konkursu

Konkurs odbędzie się w dwóch etapach. W pierwszym, zgłoszeniowym, będziemy przyjmować zdjęcia od dnia 21 grudnia 2020 roku do dnia 1 stycznia 2021 roku do godziny 23:59. W drugim etapie, konkursowym, będzie można zagłosować za pomocą kliku na zdjęcia iluminacji, opublikowane na stronie internetowej www.radompowiat.pl. Głosowanie rozpocznie się w dniu 6 stycznia 2021 r. o godz. 8.00 i potrwa do dnia 12 stycznia 2021 r. do godziny 23:59. Głosowanie nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami dla głosujących.

Zwycięzców wyłoni komisja konkursowa. Spośród wszystkich opublikowanych zdjęć wybierze 10 z największą liczbą klików w kategorii właścicieli domów oraz po 3 zdjęcia z największą liczbą klików w kategoriach instytucji i firm. Komisja przyzna również własne punkty, oceniając estetykę i efekty wizualne iluminacji i nawiązanie do tradycji bożonarodzeniowej.

Jakie nagrody?

Dla osób fizycznych nagrodą za zdobycie I miejsca jest żelazko systemowe z generatorem pary, dla zdobywcy II miejsca – bezprzewodowy odkurzacz pionowy, a za III miejsce – elektryczny zestaw myjek do okien. Dla zdobywców miejsc IV – X nagrodami będą zestawy gadżetów promocyjnych Powiatu Radomskiego.

W kategorii Instytucje I nagrodą jest honorowy tytuł „Rozświetlonej Stolicy Powiatu Radomskiego 2020”, pamiątkowa statuetka i dyplom uznania dla włodarza miasta lub gminy, a za miejsca II i III – dyplomy uznania dla włodarzy oraz zestawy gadżetów promocyjnych Powiatu Radomskiego.

Dla najładniej oświetlonej firmy nagrodą będzie tytuł „Rozświetlonej Firmy Powiatu Radomskiego 2020”, pamiątkowa statuetka i dyplom uznania dla właściciela firmy, a za dwa kolejne miejsca – dyplomy uznania dla właścicieli oraz zestawy powiatowych gadżetów.

Ogłoszenie wyników nastąpi nie później niż do dnia 15 stycznia 2021 r. Lista zwycięzców podana zostanie na stronie www.radompowiat.pl. O terminie, miejscu i sposobie wręczenia nagród zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie.

Konkurs "Rozświetlony Powiat 2020"


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:

KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYKPapryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 


KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom