Aktualnie: 24 kwietnia 2024 00:05 | Imieniny: Aleksandra, Horacego, Grzegorza

15161718192021
22232425262728
2930

Młodzi piłkarze dali z siebie wszystko !

W sobotę 3 czerwca 2017 r., na stadionie Sportowym w Przytyku zorganizowany został okolicznościowy turniej piłki nożnej, w którym uczestniczyli zawodnicy  rocznika 2007.

Do sportowej rywalizacji stanęło 18 drużyn tj.  270 zawodników, których do boju zagrzewali ich  trenerzy, rodzice i opiekunowie.

Rozgrywki organizacyjnie podzielone zostały na dwa etapy.

1. Faza eliminacyjna
Wszystkie zgłoszone drużyny zostały w efekcie przeprowadzonego uprzednio losowania przyporządkowane do jednej z 3 sześcioelementowych grup. Rezultaty rozegranych na tym etapie spotkań ( przeprowadzonych systemem „każdy z każdym”) zadecydowały z kolei o tym, w której z grup finałowych przyszło rywalizować poszczególnym zespołom.

2. Faza finałowa
Te drużyny, które uplasowały się na dwóch najwyższych pozycjach po fazie eliminacyjnej walczyły o tytuł triumfatora „Ligi Mistrzów”, kolejne zaś rywalizowały odpowiednio w „Lidze Europy” oraz „Lidze Fair Play”.

Rezultatem przeprowadzonych gier jest poniższa klasyfikacja:

Oprócz pamiątkowych statuetek dla najlepszych kolektywów, organizatorzy przewidzieli także 3 indywidualne wyróżnienia. Za najbardziej wartościowych zawodników turnieju uznano:

W kategorii: BRAMKARZ TURNIEJU - Wiktor Kopycki (Beniaminek Radom)
W kategorii: ZAWODNIK TURNIEJU - Igor Dróżdż (Broń Radom)
W kategorii: KRÓL STRZELCÓW - Bartłomiej Wysocki (ESBANK RAP Radomsko)

Nagrody dla uczestników zawodów wręczyli Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński, Dyrektor PSP w Przytyku Izabela Witkowska oraz p. Anna Paciorek.

Wszystkim zawodnikom oraz trenerom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w  wydarzeniu a osobom odpowiedzialnym za to „całe pozytywne zamieszanie” szczerze gratulujemy świetnie przeprowadzonej pod względem organizacyjnym imprezy.