[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 20 lipca 2018 22:15 | Imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Lipiec 2018
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Rozlosowano grupy Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Przytyk


W dniu 26 lipca 2017 r. o godz. 19.00 w Świetlicy Gminnej w Przytyku odbyło się spotkanie organizacyjne z kapitanami drużyn sołeckich zgłoszonych do udziału w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Przytyk.

Podczas zebrania przeprowadzono losowanie pierwszej fazy grupowej rozgrywek, a także dokonano kilku ustaleń dotyczących istotnych kwestii  związanych ze sposobem organizacji Turnieju.

Całe zawody - na życzenie uczestników-  rozegrane zostaną jednego dnia  ( w niedzielę 30.07.2017 r.) Pierwszy gwizdek sędziego na Stadionie  Sportowym w Przytyku zabrzmi o godz. 13.00, jednak ze względów organizacyjnych, Kapitanowie są zobowiązani do potwierdzenia gotowości uczestnictwa  swoich drużyn w Turnieju  już o godz. 12.30.

Ustalony na spotkaniu system rozgrywek przedstawia się w sposób następujący:

W wyniku przeprowadzonego na spotkaniu losowania, zgłoszone drużyny zostały podzielone na trzy grupy eliminacyjne. Te dwie drużyny z każdej z grup, które po rozegraniu trzech spotkań zgromadzą największą ilość punktów,  premiowane  będą awansem do kolejnej fazy rozgrywek tj. zostaną w wyniku losowania ponownie przydzielone do jednej-  z tym razem już tylko dwóch rozgrywkowych, z tym że dwa najlepsze zespoły zajmujące po I fazie grupowej pierwsze pozycje w swoich grupach zostaną rozstawione- tak, aby nie musiały rywalizować ze sobą już na tym etapie.  

Zwycięzcy tej drugiej fazy grupowej zagrają o triumf w całych zawodach,  natomiast trzecie miejsce przypadnie w udziale triumfatorowi bezpośredniego starcia pomiędzy zespołami sklasyfikowanymi na  drugich pozycjach w swoich grupach.

Dla tych, dla których powyższy schemat rozgrywek wydaje się być skomplikowany i nie do końca czytelny, przygotowaliśmy poniższe diagramy, które z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości.Wszystkim zawodnikom życzymy przyjemnej sportowej rywalizacji w duchu fair-play, a kibiców zachęcamy do gorącego dopingowania swoim faworytom !

  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:

KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYKPapryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat RadomskiRazem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 
Witryna Wiejska
KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom