[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 18 sierpnia 2017 10:37 | Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony
RSS

 
Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Sierpień 2017
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Rozlosowano grupy Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Przytyk


W dniu 26 lipca 2017 r. o godz. 19.00 w Świetlicy Gminnej w Przytyku odbyło się spotkanie organizacyjne z kapitanami drużyn sołeckich zgłoszonych do udziału w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Przytyk.

Podczas zebrania przeprowadzono losowanie pierwszej fazy grupowej rozgrywek, a także dokonano kilku ustaleń dotyczących istotnych kwestii  związanych ze sposobem organizacji Turnieju.

Całe zawody - na życzenie uczestników-  rozegrane zostaną jednego dnia  ( w niedzielę 30.07.2017 r.) Pierwszy gwizdek sędziego na Stadionie  Sportowym w Przytyku zabrzmi o godz. 13.00, jednak ze względów organizacyjnych, Kapitanowie są zobowiązani do potwierdzenia gotowości uczestnictwa  swoich drużyn w Turnieju  już o godz. 12.30.

Ustalony na spotkaniu system rozgrywek przedstawia się w sposób następujący:

W wyniku przeprowadzonego na spotkaniu losowania, zgłoszone drużyny zostały podzielone na trzy grupy eliminacyjne. Te dwie drużyny z każdej z grup, które po rozegraniu trzech spotkań zgromadzą największą ilość punktów,  premiowane  będą awansem do kolejnej fazy rozgrywek tj. zostaną w wyniku losowania ponownie przydzielone do jednej-  z tym razem już tylko dwóch rozgrywkowych, z tym że dwa najlepsze zespoły zajmujące po I fazie grupowej pierwsze pozycje w swoich grupach zostaną rozstawione- tak, aby nie musiały rywalizować ze sobą już na tym etapie.  

Zwycięzcy tej drugiej fazy grupowej zagrają o triumf w całych zawodach,  natomiast trzecie miejsce przypadnie w udziale triumfatorowi bezpośredniego starcia pomiędzy zespołami sklasyfikowanymi na  drugich pozycjach w swoich grupach.

Dla tych, dla których powyższy schemat rozgrywek wydaje się być skomplikowany i nie do końca czytelny, przygotowaliśmy poniższe diagramy, które z pewnością rozwieją wszelkie wątpliwości.Wszystkim zawodnikom życzymy przyjemnej sportowej rywalizacji w duchu fair-play, a kibiców zachęcamy do gorącego dopingowania swoim faworytom !

  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:


Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat RadomskiRazem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 
Witryna Wiejska
KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom