[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 22 października 2018 15:49 | Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Październik 2018
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

I Przytycki Dzień Seniora z przytupem


24 listopada w Szkole Podstawowej w Przytyku miał miejsce gminny Dzień Seniora - po raz pierwszy zorganizowany w naszej lokalnej społeczności. W uroczystości wzięło udział ponad 170 Seniorów z Naszej Gminy.

Uroczystego otwarcia imprezy dokonał Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński. W obchodach wziął udział również Starosta Radomski Mirosław Ślifirczyk. Podczas powitania przedstawiony został program Przytyk Seniorom, którego adresatami są właśnie nasi Seniorzy-mieszkańcy gminy Przytyk. Program ten składa się z trzech filarów: akcji bezpłatnych szczepień przeciwko grypie, kampanii koperta życia oraz cyklu spotkań, które zostały zainagurowane właśnie naszym I Gminnym Dniem Seniora.

Po przywitaniu nadszedł czas na zabawę. Do tańca zagrały lokalne zespoły ludowe: Kapela Foktów z Ostrołęki, Kapela Lipców z Wygnanowa oraz Kapela Ludowa Henryka Gwiazdy z Radomia. Miłym akcentem podczas wieczoru były smakowite dania kuchni staropolskiej przygotowane przez nasze panie kucharki z Publicznej Szkoły Podstawowej z Przytyka

Wszystkim dopisywały humory co świadczy o tym, iż takie spotkania są niezwykle potrzebne.

Bardzo dziękujemy za tak liczny udział w naszym I Przytyckim Dniu Seniora. Mamy nadzieję, że impreza ta na stałe wpisze się do kalendarza uroczystości naszej gminy.

Kopertę życia oraz wszystkie informacje z nią związane uzyskają Państwo w Urzędzie Gminy Przytyk w pokoju nr 14 (parter) telefon 48 6180095 wew. 37

Przypominamy, iż nadal trwa akcja bezpłatnych szczepień przeciwko grypie dla Seniorów, którzy ukończyli 65 rok życia i są mieszkańcami Gminy Przytyk.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z I Przytyckiego Dnia Seniora tutaj.

 

 

 

 

 

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:

KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYKPapryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat RadomskiRazem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 
Witryna Wiejska
KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom