[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 19 stycznia 2019 22:23 | Imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Styczeń 2019
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Warsztaty z zakresu pisania wniosków o dofinansowania dla organizacji pozarządowych


Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” wspólnie z Urzędem Gminy w Wolanowie, zapraszają wszystkie zainteresowane osoby na bezpłatne spotkanie szkoleniowo-warsztatowe z zakresu przygotowania, planowania i pisania wniosków o dofinansowania w konkursach zewnętrznych, skierowanych do organizacji pozarządowych.

Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 1 lutego 2018 r. o godzinie 12.30 w Sali Konferencyjnej w Urzędzie Gminy w Wolanowie, przy ul. Radomskiej 20. Podczas spotkania zostaną przekazane informacje na temat możliwości ubiegania się o środki zewnętrzne przez organizacje pozarządowe. Zaprezentowany zostanie zakres związany z planowaniem i przygotowaniem wniosków, sposobem ich wypełnienia na formularzach wniosków przygotowanych do konkursów skierowanych do organizacji pozarządowych przez takie instytucje m.in. jak Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Narodowe Centrum Kultury w zakresie m.in. upowszechniania kultury, sztuki, dziedzictwa narodowego, realizacji działań z zakresu edukacji artystycznej i kulturowej.

Podczas spotkania przedstawione zostaną także informacje na temat zaplanowanych w terminie od 6 do 21 lutego naboru wniosków prowadzonych przez Stowarzyszenie Lokalną Grupę Działania „Razem dla Radomki” w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z zakresu działań: Utworzenie Inkubatora Przetwórstwa Lokalnego, Rozwój Istniejącego Przedsiębiorstwa oraz Infrastruktura Publiczna: wybudowanie, zmodernizowanie lub wyposażenie obiektów turystycznych lub rekreacyjnych.

Serdecznie zapraszamy. Zainteresowane osoby prosimy o potwierdzenie obecności na adres mailowy: zarzad@razemdlaradomki.pl. Serdecznie zapraszamy.


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:

KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYKPapryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat RadomskiRazem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 
Witryna Wiejska
KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom