[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 28 kwietnia 2017 06:26 | Imieniny: Pawła, Walerii, Ludwika
RSS

 
Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Kwiecień 2017
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Rada gminy, Sołtysi


Radni Gminy Przytyk

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Krzysztof Andrzej Wlazło

Przewodniczący Rady Gminy

2.

Barbara Olszak

Z-ca Przewodniczącego

3.

Jacek Adam Soból

Członek

4.

Tomasz Jan Drabik

Członek

5.

Robert Dygant

Członek

6.

Dariusz Adam Grotek

Członek

7.

Nikodem Jędrzejewski

Członek

8.

Stanisław Korgul

Członek

9.

Teodozja Henryka Kowalczyk

Członek

10.

Ewa Olszewska

Członek

11.

Sylwester Piotr Podymniak

Członek

12.

Mirosław Rogulski

Członek

13.

Robert Tomasz Senator

Członek

14.

Adam Piotr Smagowski

Członek

15.

Dariusz Jan Wojtysiak

Członek

 

Skład Komisji Stałych

Komisja Rewizyjna

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Sylwester Piotr Podymniak

Przewodniczący

2.

Dariusz Jan Wojtysiak

Z - ca Przewodniczącego

3.

Adam Smagowski

Sekretarz

4.

Mirosław Rogulski

Członek

5.

Jacek Adam Soból

Członek

 

Komisja Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Teodozja Henryka Kowalczyk

Przewodnicząca

2.

Robert Dygant

Z - ca Przewodniczącej

3.

Ewa Olszewska

Sekretarz

4.

Barbara Olszak

Członek

5.

Jacek Adam Soból

Członek

 

Komisja Rozwoju i Finansów

Lp.

Imię i Nazwisko

Funkcja

1.

Nikodem Jędrzejewski 

Przewodniczący

2.

Robert Tomasz Senator

Z - ca Przewodniczącego

3.

Stanisław Korgul

Sekretarz

4.

Dariusz Adam Grotek

Członek

5.

Tomasz Jan Drabik

Członek

 

Sołtysi Gminy Przytyk

Lp.

Imię i Nazwisko

Sołectwo

1.

Zdzisław Dudziński

Dęba

2.

Dariusz Senator

Domaniów

3.

Wiesław Soból

Glinice

4.

Marian Idzikowski

Goszczewice

5.

Tomasz Drabik

Jabłonna

6.

Artur Stępniewski

Kaszewska Wola

7.

Beata Górska

Krzyszkowice

8.

Mariola Milczarska

Maksymilianów

9.

Bogdan Zygmunt

Młódnice

10.

Grzegorz Czubak

Oblas

11.

Wojciech Wlzało

Ostrołęka

12.

Zdzisław Janowski

Podgajek

13.

Lech Kawiński

Posada

14.

Agnieszka Drabik

Potkanna

15.

Marcin Skrzypczyński

Przytyk

16.

Urszula Drabik

Słowików

17.

Stanisław Sadkowski

Stefanów

18.

Tomasz Sobstyl

Studzienice

19.

Marlena Mulik

Sukowska Wola

20.

Katarzyna Wrzosek

Suków

21.

Andrzej Soból

Wola Wrzeszczowska

22.

Feliks Gibała

Wólka Domaniowska

23.

Jan Ciechowicz

Wrzeszczów

24.

Andrzej Fokt

Wrzos

25.

Czesław Paciorek

Wygnanów

26.

Agnieszka Głogowska

Żerdź




Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski



Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 
Witryna Wiejska
KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom