[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 16 czerwca 2021 12:48 | Imieniny: Aliny, Justyny, Benona
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Czerwiec 2021
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Punkt Konsultacyjny Programu Priorytetowego Czyste Powietrze


Informujemy, że od 01.06 br. w Urzędzie Gminy w Przytyku uruchomiony został punkt konsultacyjny rządowego Programu Priorytetowego Czyste Powietrze obsługiwany przez pracownika Referatu Gospodarki Nieruchomościami, Budownictwa i Ochrony Środowiska, Pokój nr 35 (I piętro).

W punkcie jest możliwość skonsultowania wniosku o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego ,,Czyste Powietrze” oraz jego złożenie. Następnie wniosek przesyłany jest do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, gdzie następuje jego ocena merytoryczna.

Uruchomiony punkt konsultacyjny ma na celu ułatwienie mieszkańcom Gminy Przytyk aplikowanie o dofinansowanie lub pożyczkę w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze. Utworzenie punktu jest realizacją zawartego porozumienia pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, a Gminą Przytyk w dniu 25.05.2021.

Mamy nadzieję, że funkcjonowanie punktu zachęci mieszkańców do skorzystania z dofinansowania m.in. do wymiany kotłów, przeprowadzenia prac termomodernizacyjnych, a w efekcie do poprawy jakości powietrza na terenie Gminy Przytyk.

 

Szczegółowe informacje na temat Programu Priorytetowego Czyste Powietrze oraz portal beneficjenta dostępne są na stronie: https://portal.wfosigw.pl/ 

Zachęcamy do zgłaszania się do punktu z wypełnioną ankietą dotyczącą udziału w programie „Czyste powietrze”(ankieta do pobrania znajduje się poniżej), która będzie wsparciem przy wypełnianiu wniosku o dofinansowanie w Programie „Czyste Powietrze”.


Założenie konta na portalu beneficjenta jest pierwszym i najważniejszym krokiem w procedurze aplikowania o dofinansowanie.

 

Ankieta


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:

KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYKPapryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 


KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom