[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 19 września 2021 15:36 | Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Wrzesień 2021
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Koncert Łukasza Jemioły we Wrzosie


Serdecznie zapraszamy na koncert solowy Łukasza Jemioły – lubelskiego artysty, który odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 19.00 na terenie Publicznej Szkoły we Wrzosie (Wrzos 6, gm. Przytyk) w ramach projektu pn. „Kultura w drodze”, polegającego na organizacji kameralnych koncertów odbywających się na małych placach i podwórkach.

 

Na wydarzenie zaprasza Stowarzyszenie Wrzosowisko wspierane przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” oraz Centrum Kultury i Bibliotekę w Przytyku. Inicjatywa zyskała dofinansowanie z funduszy unijnych w ramach projektu grantowego LGD „Razem dla Radomki”.

 

Łukasz Jemioła to artysta nieszablonowany. W jego repertuarze znajdą się spokojne ballady, a także piosenki kabaretowe i znane utwory w nowych ciekawych aranżacjach. Artysta zaprezentuje także autorskie utwory z najnowszej płyty jak i utwory z kilku ostatnich lat. Od lat czynnie koncertuje, odnosząc sukcesy na międzynarodowych i ogólnopolskich festiwalach muzycznych. Występ w programie X Factor (TVN) w 2012 roku przysporzył mu dodatkowych fanów. Obecnie promuje wydaną w tym roku nowy album pn. „Dziękuję”, na której znajdziemy swieże, pełne energii – a czasem zadumy – kompozycje, niezrównany wokal Autora, dobre teksty i ciekawych muzycznych gości.

Serdecznie zapraszamy. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zachęcamy do zabrania ze sobą kocy, poduszek, leżaków i dobrego humoru.

 

 

O artyście:

Łukasz Jemioła

 wokalista, songster, specjalizuje się w piosenkach retro oraz nurcie americana, jako gitarzysta swobodnie korzysta z techniki fingerpicking.

 Łukasz Jemioła jako wokalista wielokrotnie współpracował z Włodkiem Pawlikiem – laureatem Nagrody Grammy. Z Pawlikiem współtworzył projekty: „Wieczorem” - z muzyką do poezji Józefa Czechowicza, „Mów spokojniej” - z poezją Adama Zagajewskiego czy jazz-rockową kantaty „Myśląc Ojczyzna”.

 Łukasz Jemioła występował także z;  Marylą Rodowicz, Januszem Radkiem, Arturem Andrusem, Andrzejem Lampertem, Margaret, Piotrem Bałtroczykiem, Piotrem Fronczewskim, Małgorzatą Kożuchowską, Maciejem Zakościelnym, Maciejem Miecznikowskim, zespołem Anawa Marka Grechuty.

 Na swoim koncie ma liczne realizacje telewizyjne dla TVP, TVN, POLSAT, takie jak: Sopot Top Hits Festiwal, X-Factor, Mrągowo i inne.

 W ciągu 15 lat pracy scenicznej dał setki koncertów na terenie całej Polski oraz w Austrii, Estonii, Słowacji i na Ukrainie.

 Łukasz Jemioła jest między innymi laureatem: nagrody Teatru Polskiego Radia w kategorii: muzyka, I nagrody na Grechuta Festiwal w 2014 roku, głównej nagrody na 45. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie w 2009 roku, nagrody za najlepszy recital z piosenkami retro na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Retro w 2015 roku, I nagroda Festiwalu Piosenki Filmowej w Toruniu w 2012 roku, dwukrotnie Grand Prix na Festiwalu OSPA w Ostrołęce.

 Na swoim koncie ma płytę z autorską muzyką pod tytułem „Jemioła”, płytę live z koncertów „Wieczorem” oraz „Mów spokojniej”, „Kraina Łagodności vol. 3” czy płytę współtworzoną z Wojciechem Malajkatem „Tańcobajki. Kot w butach”.

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYK
Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 


KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom