[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 21 września 2023 21:13 | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Wrzesień 2023
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

I Domaniowskie Amatorskie Regaty Żeglarskie i Festiwal Piosenki Żeglarskiej


Serdecznie zapraszamy 16 i 17 września nad Zalew w Domaniowie, na teren Pałacu Domaniowskiego w Konarach 8 (gmina Wieniawa), gdzie odbędą się I Amatorskie Domaniowskie Regaty Żeglarskie i Festiwal Piosenki Żeglarskiej.

Wydarzenie organizuje Fundacja Promocji i Rozwoju Zalewu Domaniowskiego przy współpracy z Klubem Żeglarskim IKAR z Jedlni-Letnisko. Partnerem wydarzenie jest Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz Gmina Przytyk. W ramach wydzrzenia zaplanowano  dwa dni żeglarskie połączone z licznymi atrakcjami, na które wstęp jest bezpłatny.

W sobotę 16 września od godziny 14.30 prowadzone będą otwarte warsztaty żeglarskie, którym towarzyszyć będą pokazy ratownictwa wodnego, rodzinne gry plenerowe, atrakcje dla dzieci (dmuchańce, tyrolka, disc golf, piłkarzyki, minigolf) oraz animacje i warsztaty artystyczne.  Pierwszy dzień zwieńczy koncert radomskiego zespołu szantowego Kliper, który odbędzie się o godzinie 18.30 w Pałacu Domaniowskim.

W drugi dzień – niedzielę 17 września odbędą się Amatorskie Regaty Żeglarskie, których start zaplanowany jest o godzinie 11.00. Rywalizacja odbywać się będzie w dwóch kategoriach - Open oraz w kategorii dzieci i młodzieży do 18 roku życia (na udostępnionych przez organizatora łodziach typu Optymist). Pula nagród w regatach wyniesie 2500,00 zł. Zakończenie regat zaplanowano na godzinę 15.00, a towarzyszyć im będą na scenie plenerowej koncerty gwiazd muzyki żeglarskiej czyli zespołów EKT Gdynia i Mietek Folk.

W niedzielę przygotowane i udostępnione będą dla gości wydarzenia deski sup połączone z pokazami na wodzie, zorganizowane zostaną również rodzinne gry plenerowe i inne atrakcje dla dzieci (dmuchańce, tyrolka, disc golf, piłkarzyki, minigolf) oraz przygotowane animacje i warsztaty artystyczne.

 

Serdecznie zapraszamy. Wszystkie wydarzenia mają charakter nieodpłatny i odbędą się na terenie Pałacu Domaniowskiego.

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYK
Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 


KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom