[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 17 września 2019 16:14 | Imieniny: Franciszka, Hildegardy, Roberta
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Wrzesień 2019
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Chillwagon zwycięzcą!


W niedzielę 24 lutego br. na hali Publicznego Gimnazjum w Przytyku rozegrany został Turniej Piłki Halowej o Puchar Wójta Gminy Przytyk. To już VI edycja tego Turnieju. Do udziału  w zawodach zgłosiło się 9 drużyn, które zgodnie z poczynionymi w dn. 20 lutego ustaleniami, przyporządkowane zostały do jednej z dwóch grup, w których rywalizacja toczyła się na zasadzie „każdy z każdym”.

Po rozegraniu wszystkich 16 spotkań I fazy turnieju, do walki  w drugim etapie rozgrywek awansowały ekipy Podgajek oraz Chillwagon, które jako najlepsze po tej fazie gry rozstawione zostały na pierwszych pozycjach w grupach AA i BB. Na drugich miejscach klasyfikacji grupowej znalazły się drużyny ze Tiwteam i Suków.

W rezultacie, w tzw. „małym finale”, tj. meczu o III miejsce, przyszło rywalizować ze sobą sołectwom Podgajek i Tiwteam. Po zaciętej walce, i wyniku 5:3 zwyciężyła drużyna Sukowa.

Czas na finał, w którym zawalczyli Chillwagon oraz Suków. Do ostatniej chwili nie można było być pewnym wyniku spotkania. Twarda walka trwała już od pierwszego gwizdka arbitra - nic dziwnego w końcu drużyny toczyły walkę o  Puchar Wójta. Gwizdek sędziego zakończył spotkanie finałowe wynikiem 2: 0 dla drużyny Chillwagon.

Po wyczerpującej walce przyszedł czas na odpoczynek i odbiór nagród. Zwycięskie drużyny otrzymały nagrody i puchary, które będą przypominały im chwile spędzone w ten dzień na boisku.

Klasyfikacja turnieju:

1.         Chillwagon

2.         Suków

3.         Podgajek

4.         Tiwteam

5.         Stefanów

6.         Domaniów

7.         Epoka Lodowcowa

8.         Wola Wrzeszczowska

9.         Dęba  JR

Wszystkim uczestnikom rozgrywek oraz kibicom, którzy zasiedli na trybunach serdecznie dziękujemy za udział w turnieju i pozostawione na boisku serce. Już dziś zapraszamy na letni turniej Piłki Nożnej, który w tym roku zostanie rozegrany 28 lipca br. na stadionie „Sokoła”!

Do zobaczenia!

Galeria zdjęć

 

 

 

 

 

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:

KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYK

 
 
 
Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 
Witryna Wiejska
KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom