[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 20 czerwca 2018 03:50 | Imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Czerwiec 2018
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Festyn rodzinny "Postaw na rodzinę"


10 czerwca 2018 r. na Stadionie Sportowym w Przytyku odbył się festyn rodzinny „Postaw na Rodzinę" zorganizowany z okazji Dnia Dziecka.

Sprzyjająca aura i duża ilość atrakcji zgromadziły na płycie stadionu wielu uczestników.

Gospodarz festynu Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński powitał wszystkich zebranych i zaprosił do wspólnego świętowania. Pierwszym punktem imprezy były programy artystyczne przygotowane przez przedszkolaków, gimnazjalistów oraz uczniów Szkoły Podstawowej z Przytyka i Wrzosu. Tę ostatnią szkołę reprezentował zespół Wrzosiki. Licznie zebrana przed sceną publiczność podziękowała za występ gromkimi brawami.

Na dzieci tego dnia czekały różne atrakcje: dmuchańce, kolejka elektryczna, eurobunge, kula bumper ball, malowanie twarzy i wiele wiele innych.

Stałym punktem programu były także konkurencje sportowe przygotowane przez pracowników przedszkola i szkół. Na zwycięzców czekały wspaniałe nagrody, które w czasie festynu wręczył na scenie Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński.

Na miejscu nie zabrakło także stoiska policji, pokazów ratownictwa drogowego zorganizowanego przez Ochotniczą Straż Pożarną w Przytyku oraz kurtyny wodnej.

Bardzo dziękujemy, że mogliśmy razem spędzić ten dzień. Uśmiechy dzieci i ich radosne miny były najlepszą recenzją naszego festynu. 

Organizatorami imprezy byli Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, oraz Parafialny Zespół Caritas w Przytyku.

Zapraszamy do naszej fotorelacji z tego dnia [galeria]

 

 

 

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:

KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYKPapryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat RadomskiRazem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 
Witryna Wiejska
KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom