[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 25 października 2021 09:38 | Imieniny: Darii, Wilhelminy, Sambora
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Październik 2021
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Złote Gody w Gminie Przytyk


18 par małżeńskich z terenu naszej gminy obchodziło 8 października 2021r. Złote Gody – jubileusz pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego.

Wydarzenie tradycyjnie zainaugurowane zostało mszą świętą w kościele pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego w Przytyku. Obok proboszcza miejscowej parafii, księdza profesora Sławomira Fundowicza, uczestniczył również duchowny z Kaszowa, ksiądz proboszcz Ireneusz Chmura.

Po zakończonym nabożeństwie, zarówno Jubilaci, jak i goście udali się do Publicznej Szkoły Podstawowej w Przytyku, gdzie odbyła się dalsza część obchodów jubileuszowych. Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński dokonał aktu dekoracji par małżeńskich.

Dostojni jubilaci otrzymali „Medale za długoletnie pożycie małżeńskie” przyznane przez Prezydenta RP.

Były też listy gratulacyjne, a także okolicznościowe dyplomy oraz kwiaty i życzenia wielu kolejnych wspólnych szczęśliwych lat.

Specjalnie na tę okazję uczniowie szkoły przygotowali przedstawienie, dopełniające całą uroczystość. Oficjalna część uroczystości zakończyła się wspólnym grupowym zdjęciem.

Wytrwałe w miłości i szacunku do siebie pary, które obchodziły jubileusz, to: Janina i Jan Czubak, Irena i Janusz Gajewscy, Aleksandra i Jan Kliszcz, Teresa i Mieczysław Mnichowie, Zofia i Marian Prasek, Henryka i Stefan Szymańscy, Helena i Jerzy Witkowscy, Elżbieta i Marek Broda, Marianna i Józef  Drabik, Anna i Krzysztof Cielniak, Krystyna i Franciszek Jurkowscy, Janina i Jan Kaszuba, Danuta i Henryk Kornafel, Krystyna i Jan Mucha, Regina i Jan Rdzanek, Halina i Jan Szporek, Krystyna i Henryk Wójcikowie.

Podczas wspólnego poczęstunku jubilaci wspominali ważne wydarzenia ze wspólnego życia, a także przypominali szczęśliwe i wesołe chwile, które razem spędzili. Wszystkim parom serdecznie gratulujemy, życząc zdrowia i kolejnych pięknych, wspólnych rocznic.

Galeria zdjęć z imprezy dostępna jest [tutaj]

 

 

 

 

 

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYK
Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 


KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom