[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 28 września 2022 14:27 | Imieniny: Luby, Wacława, Salomona
RSS

 
 
Wójt Gminy Przytyk
Dariusz Wołczyński


Wrzesień 2022
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Znamy zwycięzców IX turnieju wędkarskiego


Zawody wędkarskie o Puchar Wójta Gminy Przytyk odbywające się na terenie stawów rybnych w Zameczku to impreza, która z roku na rok przyciąga coraz więcej wędkarzy, którzy w sportowym duchu ze sobą rywalizują o zdobycie pucharu. Organizatorami IX Turnieju wędkarskiego byli: Wójt Gminy Przytyk Dariusz Wołczyński oraz Zarząd Koła Wędkarskiego nr 21 w Przytyku.
Zawody rozpoczęły się o godzinie 12, po otrzymaniu numerów startowych wędkarze udali się na swoje stanowiska. Również w tym roku spośród uczestników wyłoniono zwycięzców w każdej z trzech kategorii wiekowych: I kategoria – SENIORZY, II kategoria – JUNIORZY, III kategoria to DZIECI. Po zakończeniu łowów przystąpiono do ważenia ryb i ustalenia wyników sobotnich zawodów.

Wśród seniorów najlepsza okazała się być Julia Soból, która tego dnia łowiła pod czujnym okiem trenera kardy narodowej Pawła Wlazło. Drugi z wynikiem był Sławomir Tatar, a trzeci Marek Gut. W kategorii juniorów I miejsce i tym samym główną nagrodę i Puchar Wójta Gminy Przytyk zdobył Dominik Pawłowicz, na drugim miejscu był Mierzejewski Szymon, a trzecie miejsce przypadło Łukaszowi Jaworskiemu. Kategorię Dzieci zdominował Antoni Wrzecion, drugą nagrodę zdobył Hubert Głogowski, trzecie miejsce należało do Jana Wrzeciona. Po wręczeniu nagród i Pucharów najlepszym uczestnikom, oraz upominków zgromadzonym dzieciom, zawody zakończono zwyczajowo wspólnym ogniskiem.

Galeria zdjęć

 

 

 

 

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYK
Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 


KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom