[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 26 lutego 2024 05:39 | Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
RSS

 
 
BURMISTRZ MIASTA I GMINY
Dariusz Wołczyński


Luty 2024
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

Zapraszamy na szkolenie: Rozwój przez innowacje społeczne w obszarze kultury. Inspiracje dla działań organizacji


Stowarzyszenie LGD "Razem dla Radomki" zaprasza na bezpłatne szkolenie, dotyczące prezentacji dobrych praktyk i szukania inspiracji i pomysłów na realizację działań/projektów przez organizacje pozarządowe i instytucje w obszarze społeczno-kulturalnym.

Warsztaty odbędą się w dniu 7 grudnia o godzinie 12.15 w budynku Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Przytyku (ul. Szkolna 3). Warsztaty mają na celu inspirowanie i pokazywanie dobrych praktyk, aktywizacja organizacji poprzez innowacje społeczne. Zaprezentowane będą informacje w jaki sposób szukać inspiracji i tworzyć nowe projekty. Spotkanie skierowane zostanie do przedstawicieli organizacji pozarządowych z obszarów miejsko – wiejskich. W zakresie tematycznym spotkania poruszone będą również m.in. następujące zagadnienia tematyczne: nowatorskie podejście do projektów organizacji pozarządowych, umiejętności rozpoznania potrzeb i uwarunkowań odbiorców i ich otoczenia, sposoby planowania projektu innowacyjnego, cykl innowacji oraz warunki jego wspierania, praca nad nowymi pomysłami na projekty uczestniczek i uczestników.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o kontakt z Biurem LGD pod nr 48 38 58 996, lub wysłania zgłoszenia drogą mailową pod adres promocja@razemdlaradomki.pl, podając w treści informację o imieniu i nazwisku osoby zainteresowanej udziałem w szkoleniu.

Warsztaty poprowadzi Pani Barbara Zdańska - Dyrek. Akredytowana Trenerka VCC, doradca ds. organizacji i zarządzania projektami miękkimi, specjalistka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych oraz dotacji ze źródeł publicznych jak i prywatnych. Współpracuje z organizacjami pozarządowymi oraz placówkami oświatowymi. Długoletni pracownik samorządowy szczebla wojewódzkiego. Członek Komisji Oceny Projektów w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na lata 2007-2013, ministerialnych grup roboczych: ds. równości szans kobiet i mężczyzn w projektach unijnych, ds. pomocy publicznej, ds. edukacji i popularyzacji CSR. Powołana do bazy ekspertów Narodowego Instytutu Wolności – CRSO Programu WRUL na lata 2020-2030. Doradca zawodowy, facilitatorka Job craftingu, trenerka umiejętności społecznych.

Spotkanie organizowane jest przez Stowarzyszenie „Razem dla Radomki” dla zadania publicznego pn. „Aktywne Mazowieckie NGOsy. Działania na rzecz aktywizacji, integracji i rozwoju organizacji pozarządowych” które dofinansowane jest ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

 


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYK
Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 


KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom