[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 26 lutego 2024 05:28 | Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
RSS

 
 
BURMISTRZ MIASTA I GMINY
Dariusz Wołczyński


Luty 2024
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829

Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy


Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego PT w Radomiu informuje, że został ogłoszony IV Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym. Tegoroczna edycja będzie przebiegać pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”. Uczestnikami Konkursu mogą być dzieci urodzone w latach 2008-2012, których przynajmniej jeden rodzic lub opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników w okresie przyjmowania zgłoszeń do Konkursu.

Zadaniem konkursowym dziecka jest ułożenie rymowanki złożonej minimum z czterech wersów, popularyzującej sposoby ograniczenia ryzyka oddziaływania substancji szkodliwych na istoty żywe i skażenia środowiska naturalnego w gospodarstwach rolnych z wykorzystaniem przynajmniej czterech słów: zatrucie, środowisko, niebezpieczeństwo, natura, karencja, toksyczny, ochrony, szkodliwe – użytych w  dowolnej liczbie i odmianie.

Praca konkursowa dziecka powinna być podpisana imieniem i nazwiskiem uczestnika konkursu i złożona do siedziby Oddziału wraz z wypełnionym formularzem zgłoszeniowym podpisanym przez rodzica lub opiekuna prawnego w terminie do 20.03.2023r. pocztą tradycyjną na adres: OR KRUS, ul. Mińska 25, 03-808 Warszawa (liczy się data stempla pocztowego) lub przesłana drogą elektroniczną na adres e-mail: warszawa@krus.gov.pl

Na kopercie zgłoszenia wysyłanego pocztą tradycyjną lub w tytule e-maila należy wpisać: „Konkurs na rymowankę” a także załączyć formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu) podpisany przez rodzica / opiekuna prawnego.

 

Szczegółowe informacje zostały zamieszczone na stronie internetowej Kasy  www.krus.gov.pl

 

Regulamin rymowanka

Konkurs na rymowankę


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYK
Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 


KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom