[X]

Nasz serwis korzysta z "ciasteczek". Więcej informacji znajdziesz klikając na ten link.

Aktualnie: 16 kwietnia 2024 16:11 | Imieniny: Bernadetty, Cecyliana, Kseni
RSS

 
 
BURMISTRZ MIASTA I GMINY
Dariusz Wołczyński


Kwiecień 2024
Pn Wt Sr Cz Pi So Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

Zdrowie na pierwszym miejscu


16 marca ośrodek zdrowia w Przytyku otworzył swoje drzwi dla wszystkich mieszkańców, oferując wyjątkową możliwość skorzystania z bezpłatnych badań specjalistycznych oraz konsultacji lekarskich. Wydarzenie, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony społeczności lokalnej.

Mieszkańcy mieli okazję skorzystać z różnorodnych usług zdrowotnych, w tym bezpłatnych badań, takich jak pomiar cukru we krwi oraz ciśnienia tętniczego. Ponadto specjaliści udzielali konsultacji dotyczących szczepień przeciw wirusowi HPV, który stanowi istotne zagrożenie dla zdrowia kobiet. Lekarze rodzinni, kardiolog, neurolog, chirurg, psycholog, logopeda, stomatolog, dietetyk oraz fizjoterapeuci byli tego dnia do dyspozycji mieszkańców gminy Przytyk, gotowi udzielić fachowej porady i wsparcia.

Podczas dnia otwartego nie tylko można było skorzystać z porad medycznych, ale także zapewnić sobie ochronę przed grypą, ponieważ tego dnia przeprowadzano również szczepienia przeciwko temu powszechnemu wirusowi.

Dzień otwarty w ośrodku zdrowia to nie tylko okazja do zadbania o swoje zdrowie, ale także okazja do zapoznania się z ofertą rozbudowanego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Prztyku. Wydarzenie to pokazuje, że bezpieczeństwo zdrowotne mieszkańców jest priorytetem dla samorządu, który należy stale wspierać i promować.


  

Podoba Ci się ten artykuł? Przekaż go innym:KOMUNIKATOR GMINY PRZYTYK
Papryka Przytycka
ARR

MODR

Powiat Radomski

Razem dla Radomki

W Dolinie Radomki
 


KRUS
ZUS
CEIDG

Hospicjum Radom